Drents Genealogisch Jaarboek 2017

Zoals velen van u inmiddels hebben begrepen verschijnt in 2017 geen Drents Genealogisch Jaarboek. In plaats hiervan komt er in het voorjaar van 2018 een speciaal jaarboek over het thema genetische genealogie. Dit in het kader van het symposium dat we organiseren rondom dit thema. Onder andere de sprekers van dit symposium zullen daarin een bijdrage leveren.

Maar ook voor 'gewone' genealogie is er plaats in dit themanummer. U kunt uw bijdrage sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

En ondanks dat de toestroom van artikelen de laatste jaren wat stokt, houdt de redactie zich van harte aanbevolen voor nieuwe artikelen. Want als er genoeg bijdragen ingestuurd worden, komt er daarna gewoon weer een nieuwe DGJ. Daar hopen we van harte op. Misschien dat het symposium nieuwe idee├źn brengt!