DHV-prijs 2018

De jury van de prijs, bestaande uit Ard van der Tuuk (burgemeester Grootegast), Theo Spek (hoogleraar RUG Landschapskunde), Erwin de Leeuw (medewerker Drents Archief), Jan Willem Horstman en Ferry Sieders (secretaris van de jury) heeft met veel belangstelling van alle inzendingen kennisgenomen. Na een zorgvuldige afweging heeft de jury besloten om drie nominaties te kiezen waaruit de uiteindelijke winnaar van de DHV-prijs 2018 zal volgen.

Wie van u tot de top-drie behoort wordt aanstaande vrijdag bekend gemaakt in zowel het Dagblad van het Noorden als tijdens de uitzending van het ochtendnieuws op radio Drenthe. Vanaf dat moment gaat op de site van de DHV ook de verkiezing van de publieksprijs van start: het publiek kan stemmen op een van de top-drie genomineerden.  

De uiteindelijke winnaars van zowel de DHV-juryprijs als de publieksprijs zullen bekend gemaakt worden op zondag 17 maart in een rechtstreekse uitzending van het radioprogramma Drenthe Toen van RTV-Drenthe